Участь студентів кафедри у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

Українська

7 грудня студенти Кафедри біотехнології та біоінженерії Карлик Олена та Лисицька Ліза брали участь у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» у номінації «Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів», який проводився в Національному Авіаційному Університеті.  Студенти  отримали диплом третього ступеня лауреата за роботу

Візит науковців з Австрії

Українська
Із 16 по 20 жовтня у рамках виконання міжнародного україно-австрійського білатерального проекту «Способи переробки біомаси ціаней, що викликають цвітіння водойм» відбувся робочий візит до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) делегації австрійських науковців з Університету природних ресурсів і наук про життя (BOKU) м. Відень.

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія»

Українська
Вітаємо студентів кафедри біотехнологій та біоінженерії – переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія», секція «Біологія рослин» у Миколаївському національному аграрному університеті:
 
ІІ місце – КАРЛИК Олена, студ. гр.БТ-15-1;
ІІІ місце – ЛИСИЦЬКА Єлізавета, студ. гр.БТ-15-1.
 
Студенти нашого університету 
Карлик О.,
Лисицька Є.,
Дудніченко Д.,
Литвинова К., 
Томченко В. 
посіли за загальним результатом ІІІ командне місце.

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія»

Українська

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентку кафедри біотехнологій та біоінженерії Дудку Галину (науковий керівник д. б. н., проф. Никифоров В. В.), яка посіла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка

Вітаємо переможця ІІ туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

Українська

18 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». Спонсорами конкурсу виступили фірми «Carlsberg», «СФЕРА СІМ» і магазин «Мобіманія».

Візит австрійських вчених

Українська
З 13 по 20 серпня 2017 року в рамках спільного українсько-австрійського проекту для розробки науково-дослідної роботи на тему: «Способи переробки біомаси ціанобактерій, що викликають цвітіння водойм» відбувся візит австрійських вчених з Віденського університету природних ресурсів і наук про життя до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського панів Біннера Ервіна і К

ПЕРШИЙ ВИПУСК ФАХІВЦІВ НАПРЯМУ 0514 БІОТЕХНОЛОГІЯ

Українська

13–14 червня 2017 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт – дипломних проектів – групи БТ–13–1 з напряму 6.051401 – Біотехнологія освітнього ступеня «Бакалавр».

Теги: 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Українська

Другого червня на базі КрНУ, за підтримкою МОН України, вперше відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (Конкурс) за спеціальностями: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 274 «Автомобільний транспорт» і 275 «Транспортні технології».

Теги: 

Студентська науково-практична конфернція "Демонстраційні досліди з фізики"

Українська

16 травня 2017 р. з нагоди Дня університету і Дня науки кафедрою біотехнологій та біоінженерії було проведено науково-практичну конфернцію "Демонстраційні досліди з фізики". Тематика конференції - Оптика. Атомно-ядерна фізика.

Екскурсія на комбінат переробки курчат-бройлерів ТМ «Наша ряба»

Українська

Екскурсія на комбінат переробки курчат-бройлерів ТМ «Наша ряба» справила позитивне враження на студентів та викладачів, не зважаючі на досить специфічній запах у цехах обробки курятини.

Сторінки