У Національному університеті Львівська політехніка визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

Українська

2 квітня 2019 року на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету Львівська політехніка відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». На Конкурс надійшло 64 студентські наукові роботи з 26 вищих навчальних закладів України.

У ПНПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»

Українська
18–19 квітня 2019 року у Полтавському національному педагогічному університеті відбувалася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія».

Участь студентів кафедри у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

Українська

7 грудня студенти Кафедри біотехнології та біоінженерії Карлик Олена та Лисицька Ліза брали участь у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» у номінації «Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів», який проводився в Національному Авіаційному Університеті.  Студенти  отримали диплом третього ступеня лауреата за роботу

Візит науковців з Австрії

Українська
Із 16 по 20 жовтня у рамках виконання міжнародного україно-австрійського білатерального проекту «Способи переробки біомаси ціаней, що викликають цвітіння водойм» відбувся робочий візит до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) делегації австрійських науковців з Університету природних ресурсів і наук про життя (BOKU) м. Відень.

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія»

Українська
Вітаємо студентів кафедри біотехнологій та біоінженерії – переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія», секція «Біологія рослин» у Миколаївському національному аграрному університеті:
 
ІІ місце – КАРЛИК Олена, студ. гр.БТ-15-1;
ІІІ місце – ЛИСИЦЬКА Єлізавета, студ. гр.БТ-15-1.
 
Студенти нашого університету 
Карлик О.,
Лисицька Є.,
Дудніченко Д.,
Литвинова К., 
Томченко В. 
посіли за загальним результатом ІІІ командне місце.

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія»

Українська

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентку кафедри біотехнологій та біоінженерії Дудку Галину (науковий керівник д. б. н., проф. Никифоров В. В.), яка посіла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка

Вітаємо переможця ІІ туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

Українська

18 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». Спонсорами конкурсу виступили фірми «Carlsberg», «СФЕРА СІМ» і магазин «Мобіманія».

Візит австрійських вчених

Українська
З 13 по 20 серпня 2017 року в рамках спільного українсько-австрійського проекту для розробки науково-дослідної роботи на тему: «Способи переробки біомаси ціанобактерій, що викликають цвітіння водойм» відбувся візит австрійських вчених з Віденського університету природних ресурсів і наук про життя до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського панів Біннера Ервіна і К

ПЕРШИЙ ВИПУСК ФАХІВЦІВ НАПРЯМУ 0514 БІОТЕХНОЛОГІЯ

Українська

13–14 червня 2017 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт – дипломних проектів – групи БТ–13–1 з напряму 6.051401 – Біотехнологія освітнього ступеня «Бакалавр».

Теги: 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Українська

Другого червня на базі КрНУ, за підтримкою МОН України, вперше відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (Конкурс) за спеціальностями: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 274 «Автомобільний транспорт» і 275 «Транспортні технології».

Теги: 

Сторінки