Екскурсія на комбінат переробки курчат-бройлерів ТМ «Наша ряба»

Екскурсія на комбінат переробки курчат-бройлерів ТМ «Наша ряба» справила позитивне враження на студентів та викладачів, не зважаючі на досить специфічній запах у цехах обробки курятини.

Працівники комбінату, турбуючись про чистоту, безпеку та дотримання санітарних вимог, провели анкетування для оцінки стану здоров’я відвідувачів, після чого всі члени групи отримали одноразовий відповідній костюм – комбінезон, шапку, бахіли, чоботи, рукавички.

Студентів та викладачівзустріли дуже привітно. Екскурсовод  приділяла максимум своєї уваги до групи та відповідала на всі поставлені питання.

У відподіль студенти також отримали каверзне питання: «Який метод використовуютьдля заспокоєння  курей перед бійнею?» Трохи подумавши група озвучила свій варінт, який був вірним. Такий цікавий момент супроводжувався веселим сміхом всієї групи, що додало гарного настрою

За період екскурсії студенти відвідали цехи охолодження та переробки продукції, маркування, пакування та зберігання.

Слід зауважити, що продукція комбінату відповідає всім сучасним вимоги та всі процеси відбуваються на сучасному обладнанні з висококваліфікованими операторами та працівниками.

Закінчилась екскурсія смачним обідом та весело оплесками.