Конкурс «Найкреативніший студент КрНУ – 2015»

28 жовтня 2015 року  відбувся щорічний конкурс «Найкреативніший студент КрНУ – 2015».

Цей конкурс став традиційним у мистецько-культурному житті університету як своєрідний кастинг для підготовки до участі у міському конкурсі «Студент року».

Титул «Найкреативнішої команди» отримали студенти факультету природничих наук на чолі з Богданою Моргун. Переможцям вручили солодкі подарунки та золоті статуетки у вигляді зірки.

Журі зазначило, що цьогорічний конкурс креативних студентів став найкращим та ай вражаючим за останні роки, команди настільки добре підготували програми виступів та соціальні проекти, що визначити серед них переможців було дуже складним завданням. Висловивши подяку учасникам та вболівальникам, члени журі оголосили завершення конкурсу та привітали всіх з наступаючим святом студентів.
Теги: