ПЕРШИЙ ВИПУСК ФАХІВЦІВ НАПРЯМУ 0514 БІОТЕХНОЛОГІЯ

13–14 червня 2017 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт – дипломних проектів – групи БТ–13–1 з напряму 6.051401 – Біотехнологія освітнього ступеня «Бакалавр».

Це перший випуск кафедри «Біотехнології та біоінженерія». На фінішну пряму вийшли 11 студентів з темами дипломних проектів за наступними спеціалізаціями у галузі біотехнології:

–       екологічна біотехнологія та біоенергетика – отримання біогазу з біомаси синьо-зелених водоростей і біодобрива з відпрацьованого субстрату ціанобактерій;

–       харчова біотехнологія – виробництво молочної продукції з пробіотичними добавками;

–       біотехнології в агросфері – вплив технологій обробітку ґрунтів на зміни їх хіміко-біологічних властивостей та родючість;

–       біотехнології очищення стічних вод – біотехнологічне удосконалення роботи очисних споруд населених пунктів;

–       біотехнології переробки відходів – біотехнологічні шляхи очищення стічних вод молокопереробних заводів;

–       фармацевтична біотехнологія – виробництво антибіотиків і їх застосування в ветеринарії та іхтіофауні.

Кращим дипломним проектом визнано роботу Бедрій Тетяни за темою «Розробка  проекту біогазової станції  на комплексному субстраті із застосуванням віртуальної системи автоматизації й управління» (керівник Козловська Т.Ф.), виконану сумісно зі студенткою ІЕЕСУ Бець Аліною (керівник Сергієнко С.А.). Результати своїх досліджень доповідались дипломниками як скайп-захист на міжвузівському рівні – Украна–Казахстан (10 червня 2017 року).

Зичимо першому випуску успіхів, натхнення, наукових досягнень!

Українська
Теги: