Участь студентів кафедри у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

7 грудня студенти Кафедри біотехнології та біоінженерії Карлик Олена та Лисицька Ліза брали участь у IV Всеукраїнському конкурсі, «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» у номінації «Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів», який проводився в Національному Авіаційному Університеті.  Студенти  отримали диплом третього ступеня лауреата за роботу на тему «Використання рослинної та тваринної сировини для виробництва паливних брикетів». Також студенти відвідали екскурсію ангару національного Авіаційного університету з учбовими моделями літаків та вертольотів. Студенти кафедри розповіли, що «цей конкурс є дуже важливим для сьогодення, та розкриває важливі проблеми раціонального природокористування. Деякі учасники готувалися до цього конкурсу більше трьох років. Всі роботи були дуже цікаві але перемогли найсильніші».