Вітаємо переможця ІІ туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

18 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». Спонсорами конкурсу виступили фірми «Carlsberg», «СФЕРА СІМ» і магазин «Мобіманія».

Роботи були представлені від 39 учасників з 19 закладів вищої освіти за секціями: «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології», «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія», «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

У секції «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» диплом ІІ ступеня отримала робота студентки БЕДРІЙ Т.О. (науковий керівник к. х. н., доц. Козловська Т. Ф.)