У ПНПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»

18–19 квітня 2019 року у Полтавському національному педагогічному університеті відбувалася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія». Створення сприятливого середовища для повноцінної презентації результатів наукових досліджень студентів із 19 закладів вищої освіти України забезпечував колектив природничого факультету. Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки доповідей студентів, якість відповідей на питання членів комісії та учасників конференції. Представлені роботи є актуальними для розвитку біологічної науки в Україні та мають вагоме практичне значення. Із вітальним словом до учасників конкурсу звернувся ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Степаненко.
 
Грамотами за підготовку студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» нагороджено наукових керівників усіх авторів, запрошених на підсумкову науково-практичну конференцію. Члени галузевої конкурсної комісії та голова оргкомітету конкурсу Марина Гриньова отримали подяки за високий професіоналізм і сумлінне виконання обов’язків.
 
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського представляла студентка факультету природничих наук Радочина Валерія Володимирівна, яка посіла III місце з науково-дослідною роботою на тему «Екологічна активність і мутації Drosophila melanogaster L, зумовлені електромагнітним випромінюванням» під науковим керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри «Біотехнологій та біоінженерії» Сакун Оксани Анатоліївни. 
 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія» та їхніх наукових керівників і бажаємо подальших успіхів, наукових звершень, натхнення в обраній справі, яскравих ідей і нестримної жаги до пізнання нового. Подібні заходи є хорошим стимулом для проведення наукових досліджень студентами, сприяють реалізації їх здібностей та популяризації досягнень біологічної науки.
 
Українська