У Національному університеті Львівська політехніка визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

2 квітня 2019 року на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету Львівська політехніка відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». На Конкурс надійшло 64 студентські наукові роботи з 26 вищих навчальних закладів України. Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування та на підставі рецензій прийняла рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію. Список запрошених складав 43 наукові роботи (52 студенти-учасники).

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського представляла студентка 5 курсу факультету природничих наук кафедри біотехнологій та біоінженерії Шендрик Валерія Сергіївна, яка посіла III місце з науково-дослідною роботою на тему «Дослідження впливу мікроцистинів у фітопатології культурних рослин» під науковим керівництвом д.б.н., професора кафедри «Біотехнологій та біоінженерії» Никифорова Володимира Валентиновича. Також за підготовку студентки до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» грамотою нагороджено наукового керівника Никифорова В. В.

Переможці конкурсу отримали цінні подарунки – планшети, смарт-годинники та навушники. Спонсорами конкурсу були – Компанія ПрАТ «Ензим», ТОВ «Юрія-Фарм», Сфера Сім, U.S.-Ukraine Foundation, Biotech&Pharma Cluster Lviv.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біотехнології та біоінженерія» Шендрик Валерію Сергіївну та наукового керівника Никифорова Володимира Валентиновича і бажаємо подальших успіхів, наукових здобутків, працьовитості та натхнення!