Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія»

Вітаємо з перемогою у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентку кафедри біотехнологій та біоінженерії Дудку Галину (науковий керівник д. б. н., проф. Никифоров В. В.), яка посіла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка

Вітаємо переможця ІІ туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

18 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». Спонсорами конкурсу виступили фірми «Carlsberg», «СФЕРА СІМ» і магазин «Мобіманія».